Google Haritalarda Müşteri Memnuniyetimiz


Daha Fazla Sonuca Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz

İlgili bir işletme, sorunumu hızlıca çözdük. Burak beye teşekkürler.
Bilgisayarlarınızı gönül rahatlığıyla ile tamir ettirebilir, kurulum işlemleri yaptırabilirsiniz. İşletme sahibi çok güler yüzlü ve alanında çok başarılı birisi. Diğer firmalara ve kalitesine göre de İşlem fiyatları da oldukça uygun. Tavsiye ederim. Firmaya Kaliteli hizmeti için teşekkür ederim.
Hiç bir tanışmamız ya da alışverişimiz olmamasına rağmen, defaatle bir çok sorunuma çözüm ve yönlendirme getirdiler, hatta gece vakti bile. Gerçekten çok teşekkür ederim. Böyle alaka ve güven, bir alışveriş olacağında da direkt kendilerini giderim.
Bilgisayarımın arızası için tanıştığım bu firmadan çok memnun kaldım.Bilgisayarım acil lazımdı ve çok kısa sürede hizmet aldım.Eskişehir'de işini hakkıyla yapan ve ilgili işletme.Teşekkürler
Uygun fiyat, profesyonel bakım ve tamir! En önemlisi de dürüst olmaları. Çok memnunuz
İşini sonuna kadar düzenli yapan ilgili bir firma sorunumuzu hemen halletti teşekkür ederim ????
Çözüm odaklı, başarılı işletme. İlginiz ve güler yüzünüz için teşekkürler Burak Bey.
BK Bilgisayar'a gitmeye çalıştım. Navigasyonda belirtilen adres yanlıştı. Düzeltmek için uğraşılmamıştı. Daha sonra kendilerini aradım. İş yerinde olmadıklarını ve işleri bitince bana döneceklerini söylediler. 19.30'a kadar bekledim dışarıda. Bu arada mesaj yazan, arayan hep ben oldum. Sonuç olarak bana yarın getirin dediler. Ben de haklı olarak "keşke bu saate kadar bekletmeseydiniz beni, diğer yerler kapandı, onlara da gidemem" dedim. Takıntılı bir şekilde defalarca mesajlar yazıp beni rahatsız ettiler, yapmayın diye rica etmeme rağmen. Bana mesaj atma diyemezsiniz bile dedi Burak bey. Asla özür dilemediler. Benimle ters bir şekilde konuşup, kendini haklı çıkarmak için bu kez de işim bitince alırım dedi. Bu kadar kötü iletişimden sonra nasıl kendileriyle karşılaşmak isterdim ki? İletişimleri çok kabaydı. Tavsiye etmiyorum. Ekleme yapıyorum, Burak beyin cevabına istinaden. Müşteriyle nasıl konuştukları , nasıl uzattıkları, upuzuuun cevaplarından belli olmaktadır. Sadece 1 kez aradım, döneceğiz dedikleri halde dönmediklerinde ve 1 kez mesaj yazdım. Kanıtları ekran görüntülerimde mevcuttur. Hususi yazışmaların yayınlanması uygun olmadığı için paylaşmıyorum. Mesaj yazmayın diyemezsiniz dediğinin de kanıtı da mevcuttur. Hukuka baş vuracağız yazmaları da son derece komik olmuş. Çok büyük suç işlemişiz gerçekten. Karşılarında cahil biri var sanıyorlar galiba, komik blöfler yaparak.Hem suçlu, hem güçlü olmak böyle bir şey sanırım. İlk defa bir işletmenin müşteriye bu kadar sert olmasına tanık oluyorum.
Bilgisayarın kasma ve donma sorunu vardı BK Bilgisayar bunun çaresini çok güzel bir şekilde çözdü bilgisayarda şuanda ne kasma ne donma sorunu var aşırı hızlı BK Bilgisayara teşekkür ediyorum.
Oldukça hızlı, güvenilir ve temiz iş yapıyorlar. Burak beyin ellerine sağlık ????
Gercekten ilgili ve anlayisli bir isletme.. cozume ulasmak icin her yolu denedi burak bey her asamada da haber verdi tesekkurlerr..
Verdiğiniz hizmet ilgi ve alakanız güler yüzünüz hızlı ve profesyonel çözümlerinizden çok memnunuz. Kalitenizden asla ödün vermemeniz dileğiyle. Onat eczanesi olarak teşekkür ederiz.
Bilgisayarıma soda dökülmüştü. Durumu kendim halledemeyeceğimi düşündüğüm için internette bulduğum, haklarında iyi yorumların yazılmış olduğu bu servisi aradım. İki günde arıza onarımı yapılıp bilgisayarım teslim edildi. Ve açılmayan bilgisayarım şu an yine çalışır halde. Sonrasında da umarım çalışmaya devam eder. İyi günler.
Yaptığı işin arkadasinda duran güvenilir bir firma. Ne zaman arasak hem online olarak hemde teknik olarak her zaman yanımızda olan bizi her konuda aydınlatan Burak bey teşekkürler
Öncelikle bize karşı olan samimiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim daha öncesinde bir çok kişi denesede başaramamıştı hep olumsuz sonuç almıştım bu işi bilen yapmalı tekrardan teşekkürler.
Burak bey'e bilgisayar servisi olarak göstermiş olduğu hızlı ve kaliteli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz , herkese tavsiye ederim tereddütsüz ürünlerinizi teslim edebilirsiniz
2 senedir bu firmayla çalışıyorum hem kamera hem bilgisayar sistemlerimizde şimdiye kadar çözemediği sorun olmadı en kısa sürede hizmet vermesi ve günün her saati yardımcı olması da cabası emekleri için teşekkür ediyorum
BK bilgisayar ve yazılım verdiği hizmet kalitesi ile fark yaratmaktadır. Satış sonrası hizmetlerinden de gayet memnunum, herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Burak bey.
Laptopum sürekli kapanıyordu.Tamir için verdiğim BK Bilgisayar bir günde tüm testlerini yaptı ve gün içinde tamirini yapıp bilgisayarımı teslim etti. Ve bunları çok cüzi bi miktar alarak halletti.BK bilgisayara teşekkür ediyorum.
Hızlı ve kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.
Çok dürüst ve islerini çok iyi yapıyorlar.Çözüm odaklı çalışan ve kaliteli hizmet veren bir firma çok memnun kaldık.
Profesyonel anlamda teknik destek sağlayan çok iyi bi firmasınız tekrar teşekkür ederiz emeğinize sağlık ????
İlgi ve alaka çok iyi. Zamanında teslim edildi arızalı bilgisayarım. Yapılan işlemler anlatıldı. Teşekkür ederim
Sürekli geri dönüt verildi, her aşamada bilgilendirildim. Fiyat da gayet makuldu. Teşekkürler
Bilgili, güvenilir, kibar.
işini en iyi şekilde yapan ve tertemiz yapan insanlar bulmak çok zor bu devirde ve bulduğuma mutlu oldum :)
Verdiğiniz kaliteli, titiz ve hızlı hizmetten dolayı teşekkür ederim ????
Kaliteli ve hızlı hizmet. Bakım ve kurulumda tek tercihim.
Profesyonel ve kaliteli birlikte uzun süreler çalışmayı nasip etsin RABBIM .
İlgili kaliteli güvenilir hizmet teşekkürler burak bey
Kaliteli ve güvenilir hizmet... Teşekkürler Burak bey...
Çok teşekkürler birçok bilgisayarcı gezdim ama kimse yazılımı düzgün atmadı siz beni mağdur etmediniz
Gerçekten işini özenerek yapıyorlar bu devirde kalmadı böylesi.
Isini gerçekten düzgün ve profesyonel yapan bi firmadır.
Mükemmel hızda sona ulaştıran, kaliteli hizmet.
Güvenilir başarılı memnun kaldım
İşini tam anlamıyla yapan işine sadık güvenilir
Güler yüzlü samimi yazılımda kalite bk bilgisayar
Kalite ve güvenin adresi..
Teşekkür ederiz
Ilginiz için teşekkürler Burak Bey.
Harika ilgi ve bilgilendirme
Tecrübeli, dakik. Kaliteli.
Hem bireysel hem de gönüllü çalışmalarını yaptığım sivil toplum kuruluşunun bütün IT ürünlerinin bakım onarımı, destek proglarımlar konusunda titizlik ile destek oluyor iki yıldan fazladır BK Bilgisayar Yazılım ile çalışıyorum gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..